Shes ose ndroj Aprilia Red Rose 125cc

Shitet nga: Adonis 02 Maj 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 1993
Komuna: Kastriot
Prodhuesi: Aprilia
Modeli: Model Tjeter
Shes aprilia red rose 125cc manual me shpejtsi me dokumenta dhe dogan te paguar
Ndrim boj veq me ATV 250cc
Per mashum info kontaktoni edhe ne viber
+38344285467
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim