Shesé motorrin

Shitet nga: Sabedin 19 Pri 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 48 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 1993
Komuna: Kastriot
Prodhuesi: Aprilia
Modeli: Model Tjeter
Shesé motorrin,i doganuar dhe ne gjendje perfekte, éshte 125 cc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim