2016 Polaris RMK Assault 155" with 2.6 Powder Max

Shitet nga: Abdul-Hameed 22 Pri 05:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 173 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 700 EUR

Viti: 2016
Komuna: Kastriot
Prodhuesi: Polaris
Modeli: Sportsman
Ne gjithashtu shesin në shumicë dhe pakicë me çmim të lirë dhe të përballueshme.
Të gjitha prodhimet tona janë të garantuara 100% Origjinale.

Na kontaktoni ASAP në qoftë se ju jeni me të vërtetë të interesuar në blerjen poshtë nesh;

VIBER : +2348137884909
VWHATSAPP : +18652750543
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim