Yamaha diversion

Shitet nga: Gezim 10 Sht 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 92 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 1996
Komuna: Kastriot
Prodhuesi: Yamaha
Modeli: XJ
Motorri eshte ne gjendje shume te mire ,ka servis te krym vaji filterat dhe frenat .km te kaluara i ka 50mi i ardhur nga ch regjistrimi i par ne targa rks ka regjistrim edhe 9 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim