Shitet skuter 2008 shum i rujtun

Shitet nga: Naser 11 Tet 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

450 EUR

Viti: 2009
Komuna: Kastriot
Motoçikleta : Skuter
Prodhuesi: BMW
Modeli: Model Tjeter
Shitet ne gjendje te rregullt dhe shum i rujtun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim