New Honda FMX650 Bike për shitje

Shitet nga: Rana 15 Jan 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 111 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2012
Komuna: Kastriot
Motoçikleta : Sportiv
Prodhuesi: Honda
Modeli: FMX
Honda FMX650 ndjehet e lehtë, flickable dhe forks me brirë 45mm me kokë poshtë të trajtojë veprimin e qytetit me përbuzje. Por filloni të shtypni dhe mungesa e përshtatshmërisë do të thotë që Honda FMX650 së shpejti do të fillojë të ndihet paksa i shqetësuar. Një gjë që Honda FMX650 nuk dëshiron për të është frenat - ajo mund të ketë vetëm një disk të vetëm dhe një pin rrëshqitës, frena e dyfishtë pistoni, por është një kombinim që është në gjendje të ngrejë motorin shpejt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim