AUDI A4 2.0 TDI 2009 ME DOGAN TE PAGUAR

Shitet nga: naser Dje 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 321 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 700 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Kastriot
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
SHES APO NRROJ AUDI A4 2.0 TDI VITI 2009 E POSAARDHUR NGA GJERMONIA DHE E DOGANUAR POSEDON KLIM ABS SRS AIRBAG ULSE DY KOMBINIM NAVI KOMANDA NE TIMON ALU FELLGE AUTO HOLD ETJ PER MA SHUM INFO 049400995
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim