MERCEDES E220 CDI 2009 ME DOGAN

Shitet nga: Naser Dje 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 200 EUR   12 900 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Kastriot
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 220
Shes apo nrroj Mercedes E220 Cdi viti 2009 i posaardhur nga gjermonia posedon klim abs srs airbag ulse Dy kombinim lekur dhe me nxemje shiber fellne me goma te reje etj per ma shum info 049400995
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim