MERCEDES E220 CDI 2012 I DOGANUAR DHE RIGJISTRUAR

Shitet nga: Sadri Dje 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 900 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Kastriot
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 220
SHES APO NRROJ MERCEDES E220 CDI VITI 2012 I SAPO DOGANUAR DHE RIGJISTRUAR POSEDON KLIM ABS SRS AIRBAG AUTOMATIK 7 SHPEJTSI NE GJENDJE SHUM TE MIR PER MA SHUM INFO 049400995
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim