separe ne zbritje 2+2+1+1+tavolina 160euro

Shitet nga: toni Dje 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 21 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
separe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim