SHATORA TENDA TAVOLINA KARRIKA 044280873

Shitet nga: Tenda shatora Sot 07:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Japim me qera shatora karrika dhe tavolina per nevoja te ndryshme familjare numri per kontakt 044280873 ne xhdo koh muni me thirr jeni te mir pritur sherbimi ku do ne kosov shejt korrekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim