Shes Skelet ose ndrrohen me vetur

Shitet nga: Xhela Sot 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

13 EUR

Komuna: Kastriot
Shes 500m2 skele me pare Kesh ose ndrroj me vetur qe me konvenon.
Skelet jan shum ne gjendje te mir, te rujtne dhe te kollajshme per perdorim.
Japi edhe skele me qira.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim