Drone

Shitet nga: Mirsad 08 Maj 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

37 EUR   55 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Lodra
RC-Drone është në gjendje të mir teknike dhe fizike shumë pak i përdorur është blerë në Londer e ka edhe doganen e paguar, posedon kamer, helikat rezerv, mbrojtësat për helika, telekomanden, kamera lidhet me aplikacion në telefon ku mund të beni video dhe foto.
Viber: +38344161159
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim