Play Station 3 Sony

Shitet nga: Agim Rakovica 03 Jan 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 22 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Lodra
Shitet Play Station Sony 3 gjendje shume te mir, ka çipin e instaluar me loja, me 12 CD, 3 gjustika dhe kabllot percjellese.
Kontakti edhe ne Viber +37744189890
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim