Dhomë për fëmijë

Shitet nga: Bashkim 30 Dhj 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 33 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shitet dhoma per femije me 3 shtreter siq e shihni edhe ne fotografi me dy joga .Dhoma ka 2 dollapa te medhenje dhe 1komod per dy femije .Falas ju vien perdet tepia dhe nje lluster .Arsyja pse po e shesim dhomen eshte sepse po bejm ndrrimin e dhomes .Dhoma eshte ne gjendje te mir .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim