Dhome Per Femije

Shitet nga: Agron Mexhuani 19 Jan 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

800 EUR   950 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shitet dhome gjumi per femije ne gjendje te rregullt shum pak kohe e perdorur . Dhoma eshte komplet shtrati per femije per 2 ose 3, tepiu , regalli , perdet dhe llusteri . Qimi 800 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim