Kolica maxikoza

Shitet nga: Remi 18 Tet 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 20 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Kolica maksikoza karriga e bukes dhe karriga e dites per femije nga gjermania pothuajse te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim