Maksikoz -bebeto

Shitet nga: Nystret 22 Qer 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Maksikoza osht pak e perdorne dhe shum e rujtne edhe shihet ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim