shitet

Shitet nga: Egzon 17 Dhj 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 19 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shitet karriga dhe karroca per femije, te perdorura vetem 10 muaj, jane te ruajtura mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim