Shiten Bilardo dhe Rraketaq, Pingpong

Shitet nga: Alban 04 Jan 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 000 EUR   1 500 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Sport me top
Shitet Bilardo 7---- 370 euroo
Ping pong Stag me dy reketa orgjinal ---- 280 euro
Rraketaqi ---- 350 euro
paisjet jan ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim