TENDA TAVOLINA KARRIKA ME QERA VIBER+37745874123

Shitet nga: bujar 19 Gush 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Jap me qera Tenda,karrika,tavolina per dasma ahengje dhe ndeja te ndryshme familjare . Tendat jan ne Dimension 6x6-5x10-6x12-12x11 posedoj edhe ndriqim per tenda.Transporti dhe montimi jan gratis ne gjith Kosoven. per rezervime dhe informata kontaktoni ne viber 045874123 ose 044277059 ose ne tel 049811528
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim