Boferi per vetur per shtepi

Shitet nga: mehdi 03 Pri 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shitet buferi 150w ponon mire ka ze te mire bej ndrrim me telefon a po send tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim