Radio me cd dhe usb

Shitet nga: Arion Gashii 06 Qer 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes radio me cd usb aux bluetooth shumë pak e perdorur


per me shumë informata mund te na kontaktoni edhe ne viber +37744155790
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim