Radio per GOLF 5 PLUS

Shitet nga: Fatjon 18 Gush 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes Radion me display(ekran) të gjerë per GOLF 5 PLUS.Radio eshte ne gjendje te shkelqyeshme,siç shihet edhe ne foto!Arsyeja e vertete e shitjes eshte sepse kam nderruar Radion e lartpermendur me nje radio tjeter per ta perdorur ne veturen time(sepse eshte e pajisur me
GPS,dhe ai me nevojitet mua).Golfi ka ardhur nga Zvicra,jemi dora e pare qe e vozisim ne Kosove qe dmth se Radio eshte ne gjendje shume te mire dhe shume pak e perdorur.Zeri i Radios ngritet dhe ulet sipas shpejtesise se ngasjes se vetures suaj(i pershtatet pra shpejtesise se vetures),ka ekranin e gjere(nuk eshte Touch Screen),ka butonat funksional,punon shume
Mire,ka vendin per CD etj.
ÇMIMI SIPAS MARREVESHJES
Numri kontaktues:044793781
Numri i Viber-it: +37744793781
Gjindemi ne Kline,per me shume informata na telefononi ne ata numra te lartshenuar(edhe permes Viber-it jemi ne Dispozicion),ne çdo kohe.Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim