Radio per VW

Shitet nga: Nikson 11 Gush 02:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes radio per vw golf 5 vw eos etj.
6CD changer.
ndrrim nuk bej qmimi i diskutueshem.
049 182 534 +viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim