RADIOO

Shitet nga: FATLIND 13 Jan 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
SHITET RADIO I KA KREJT OPECONET (PAJISET) RADIO GJENDET NE ZVICERR ESHTE MANUALE DHE AUTUMATIKE E RE DHE ORGJINAL JU GARATOJM PER RADIO PUNON NE GJENDJE PREFEKT DHE TE PARALAJMRON QE KI RADAR DHE KA GPS JU MIRPRESUM
WHATSAPP +38649498056
VIBER +38649498056
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim