Maqin sillazhi

Shitet nga: xxx 17 Sht 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 31 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

850 EUR   950 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina korrëse
shes maqinen per sillazh ne gjendje te mir e leht per traktor arsyja e shitjes asht se sum vyn ma i kom hjek lopt e po rrin badihava maqinq asht pz me rrypa vajber +38344302356 munbsi me nrru me naj lop te qumshtit dhe vjeta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim