Rimorkjo shitet ose ndrrohet me mjete bujqesore

Shitet nga: ..... Dje 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 22 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina lidhëse
Shes rimorkjon per vetura ne gjendje te mir pune dhe me instalim te dritave shum te fort me dy aksa dimensjonet e gat 3 metra dhe e gjan 1.30 metra podin e ka me drrasa 3 cm trashesi ndrrim me mjete bujqesore frez rimorkjo per traktor .... tel.044617647
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim