Goma 15

Shitet nga: Artan 07 Sht 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Pjesët rezerve
Shitet goma komplet me bandash 15 per rimorkio plehi dhe cistern
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim