frejz

Shitet nga: hajriz 21 Gush 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 48 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Të tjera
shitet frejza dhe behet ndrrim e ardhur nga zvicrra ne kosov nuk eshte perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim