Mbjellse Misri dhe pasul

Shitet nga: Gania 14 Sht 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Të tjera
Mbjellsja asht ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim