Mjellse e Grunit

Shitet nga: Gania 14 Sht 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Të tjera
Shes mjellsen e Grunit dhe Detelines (terrfojes)ne gjendje shum te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim