Bager Kubota KH16W URGJENT

Shitet nga: Izet 16 Gush 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 203 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR   6 300 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina ndërtimi
Shes bager kubota KH16W i ardhur nga zvicrra , bageri është ne gjendje te rregullt dhe është i gatshem per pun te perditshme . Veçori e ka motorrin per arsye se e ka shum te mir , per me shum kontaktoni ne 044 251 675 . GJINDEMI NE DEQAN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim