COMEDIL ME NALTESI 45M DHE KRAH 51M

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: POTAIN - KRAN Dje 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina ndërtimi
Bejme shitjem e kranit Terex Comedil me lartesi 45M dhe me krah 51M ,ne maje ben terheqejn deri ne 1300kg ndersa afer deri ne 5000kg ,krani posedon poashtu komand ajrore, me kabell , zingjier dhe pirun. Per me shum info :
Tel 044/247-281
Tel 044/664-751
Viber & Whatsapp-+393294011062
Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim