KRAN RAIMONDI MR 75 ME LARTESI 36 DERI NE 42M

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: POTAIN - KRAN Dje 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina ndërtimi
Bejme shitjen e Kranit RAIMONDI MR 75 me lartesi 36m deri ne 42m dhe me krah 48m , krani poashtu posedon zingjir pirun , komand ajrore dhe me kabell ..
Per me shum info :
Tel 044/247-281
Tel 044/664-751
Viber & Whatsapp +393294011062
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim