KRAN RAIMONDI MR45 ME BAZ 37.5M i lart

Shitet nga: POTAIN - KRAN Dje 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina ndërtimi
Bejme shitjen e kranit Raimondi me lartesi 37.5m dhe me krah 42 , krani eshte ne gjendje shum te mire si dhe posedon komand ajrore , me kabell , pirun ,korp dhe zingjir etj ... per me shum info kontaktoni ne numrat :
Tel 044/247-281
Tel 044/664-751
Viber Whatsapp +393294011062
JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim