KRAN Raimondi MR45 ME LARTESI 36M DHE KRAH 42M

Shitet nga: POTAIN - KRAN Dje 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina ndërtimi
Bejme shitjen e kranit Raimondi mr 45 me lartesi 36m dhe me krah 42m , mundemi me shtu edhe nje pjes te 2.5 m qe arrin lartesin deri ne 38.5m , krani eshte shum i ruajtur dhe ne gjendje shum te rregullt , i gatshem 100% per pun si dh posedon komand ajrore dhe me kabell zingjir dhe pirun .
Ju mirepresim
Tel 044/247-281
Viber +393294011062
Whatsapp +393285399812
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim