Krana (VINQA) - Shitje\Qera - ''POTAIN KRAN''

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: POTAIN - KRAN Dje 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina ndërtimi
BEJME SHITJEN E TE GJITHA LLOJEVE TE KRANAVE SI : POTAIN , SIMMA , FM , CATTANEO , RAIMONDI , COMEDIL , MM , ETJ…
TRANSPORTIMI I KRANAVE BEHET KRYESISHT NGA ITALIA , SI DHE KRANAT JAN TE GATSHEM 100% PER PUN …
KRANAT POSEDOJN ZINGJIR , PIRUN , KORP , DHE RADIOKOMAND.
PO ASHTU BEJME EDHE SHITJEN E KOMANDAV.
GJENDEMI NE VRAGOLI AFER POMPES ''AL PETROL''
PER ME SHUM INFO:
Tel 044/664-751
Tel 044/247-281
Viber +393294011062
Web- https://www.facebook.com/potain.kran97
JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim