RAIMONDI MR 81 me lartesi 40M dhe me krah 51M

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: POTAIN - KRAN Dje 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina ndërtimi
Bejme shitjen e kranit Raimondi MR 81 viti 2002 me lartesi prej 40m dhe me krah 51m , ne maje ben terheqjen deri ne 1300kg ndersa afer deri ne 3000kg ,
poashtu posedon radiokomand ajrore dhe me kabelll , zingjir dhe pirun ...
Per me shum info ;
Tel 044/247-281
Viber & Whatsapp +393294011062
link -https://www.facebook.com/potain.kran97?ref=bookmarks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim