RAIMONDI MR45 ME BAZ ME LARTESI 37.5M

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: POTAIN - KRAN Dje 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina ndërtimi
Bejme shitjen e kranit Raimondi Mr 45 me lartesi 37.5m dhe me krah 42m ,transportimi i kranit behet kryesisht nga italia, krani eshte i gatshem 100% per pun , si dhe posedon komand ajrore dhe me kabell poashtu zingjiir dhe pirun...
per me shum infoni kontaktoni ne numrat :
044/247-281
044/664-751
viber+393294011062
Whatsapp +393285399812
https://www.facebook.com/potain.kran97

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim