Raimondi MR66 naltesi 42mt viti 2005

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: POTAIN - KRAN Dje 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina ndërtimi
Bejme shitjen e kranit Raimondi MR66 viti 2005
me lartesi 42mt dhe me krah 45 mt , viti 2005 , krani eshte ne gjendje te rregullt dhe i gatshem 100% per pun , poashtu posedon komand ajrore , me kabell, zingjir dhe pirun .
Per me shum info:
Tel 044/664-751
Tel 044/247-281
Viber & Whatsapp +393294011062
~~~>Potain Kran Shpk<~~~
~>Shitje Montim Qera<~
Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim