Iveco 2002

Shitet nga: beqir Sot 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Model Tjeter
shitet iveco ne gjendje shume te mire
7 ulese
siq shihet dhe ne foto
te interesuarit te lajmrohen ne nr kontaktues
vetem bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim