Shitet MAN 8-174 Kiper Viti 2000

Shitet nga: Milaim Sot 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: 8-163
Shes man 8-174 kiper fabrikisht me dogan te kryer kamioni asht ne gjendje te rregult gomat i ka 70% ka bllokad 6 shpejtsi 282000 km ka faturen e rregullt me Tvsh per me shum info 049207080
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim