Man kiper 14-224 tip top

Shitet nga: Agroni Dje 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: Model Tjeter
Shitet Man kiper 14-224. 170.000 km. Original.
4x4 Silent.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim