Shes kamion 3 aks kiper Man 26 364 viti 2002

Shitet nga: man Sot 07:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: Model Tjeter
Shes kamion 3 aks kiper Man 26 364 viti 2002 i po sa ardhur nga zvicra i doganuar i regjistruar per her te pare ne Kosove 1 vit RKS ne gjendje ekstra te mire shume shume i ruajtur. posedon retarder intarder tempomat.
te kaluara 342 000 gumat e mira frenim 100% gurtnet e reja batariat e mira. mbylljen e dyrve centrall. gjamat me pulle pasqyret me pulle. karriken me nxemje. i garantuar ne motor menjaq e diferencjala. perkthimi brenda ore.numrat per kontakt 044 213 524 ose viber +38349213524 verejtje sms mos dergoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim