Transport Ngarkim Shkarkim 20T/28M NisiKran

Shitet nga: Nisi Kran - Mrasor Klinë 21 Gush 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: Model Tjeter

Nisi Kran shpk posedon kamionin me kran Palfinger pk66000 me lartesi derj 28 metra dhe peshen maksimale 20 ton.
Nisi Kran kryen keto sherbime ne ter teritorin e kosoves:
- Ngarkim - shkarkim deri 20 ton.
- Transport i kontinierve, gjerneratorve etj.
- Vendosjen e Kapriatave , shtyllave elektrike etj.
- Ngritjen e Sillosev, reklamave, klimave te ndryshme etj.

NisiKran shpk Tel: 044958677 Viber & WhatsApp +38649806751 www.facebook.com/nisikran
Ju Mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim