Kamion Kran(28m-20T) & Transport -NISI KRAN

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Nisi Kran - Mrasor Klinë 21 Gush 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: TGA

Kryejm keto sherbime:Zhvendosjen e kranave te ndertimit, Ngarkim-shkarkim te qdo lloji makinerie me pesh deri 20 ton.shkarkim- ngarkim, transport te kontinjerave te ndryshem, vendosjen- zhvendosjen e reklamave, montim te kapriatave dhe sendeve tjera. Po ashtu bejm transportin me rimorkio shtes te qdo lloj makinerie.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim