Minibager “JCB” 1.8t. Viti 2005

Shitet nga: Agroni Dje 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet minibageri JCB viti 2005 ne gjendje super te mire. Zgjerohet dhe ngushtohet sipas vendit. Ore pune 2000. 3 luge. Bagerin e kemi ne pllac ne gjermani kush eshte intersum mundet mu lajmru.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim