Rimorkjo shitet ose ndrrohet me mjete bujqesore

Shitet nga: .... Sot 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 24 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shes rimorkjon per vetura ne gjendje te mir pune me instalim te dritave dhe shum te fort me dy aksa dimensjonet e gat 3 metra dhe e gjan 1.30 metra podin e ka me drrasa 3 cm trashesi ndrrim me mjete bujqesore frez rimorkjo per traktor ....tel. 044617647
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim