shitet bageri i 3 tonav

Shitet nga: idrizi 13 Gush 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
shitet bageri ne gjendje shum te mir eshte 3 ton viti i prodhimit95 per ma shum informata viber +38344845854
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim